Nic tak nie sprawia radości, jak aromatyczna kawa przed ważną konferencją lub na orzeźwienie pod koniec weselnego przyjęcia. Dlatego każdy profesjonalny drink bar powinien rozszerzyć swoją ofertę o wynajem profesjonalnych ekspresów do kawy do biur, dla potrzeb cateringu, na targi oraz konferencje. To znakomity pomysł, bo przecież smakoszy dobrej kawy w Polsce nie brakuje, a przyrządzona przez profesjonalnego barmana-baristę sprawia, że bywamy zaskoczeni.

Sekret tkwi w tym, że kawa nie jest zwykłym napojem pobudzającym, a parzenie kawy nie jest zwyczajnym zajęciem. To czynność na pograniczu filozofii i sztuki, ale czy na co dzień zdajemy sobie sprawę, jak powinna wyglądać idealnie zmielona, ubita i zaparzona kawa? Kiedy i w jakich proporcjach dodawać spienione mleko. Jak spienić to mleko, żeby na powierzchni kawy nie pojawiały się bąbelki powietrza, nie mówiąc już o dodawaniu do kawy przeróżnych syropów albo lodów. Czy wiemy, ile uczucia trzeba włożyć w przyrządzenie naprawdę smacznej kawy? Otóż nie wiemy, chyba że ktoś skończył kurs baristy.

Jeśli pić kawę, to tylko najlepszą

Dlatego warto zaprosić na organizowane przyjęcie, kongres, konferencję lub imprezę okolicznościową profesjonalnego baristę, który przyjedzie z mobilnym barem i opowie w przyjaznej atmosferze o niuansach swojej pracy, a potem poczęstuje kawą, która odmieni nasze spojrzenie nawet na świat. Nie gódźmy się na zwykłe zalewajki, czy mylenie Latte Macchiato z Latte. Bo w końcu jak mamy pić kawę, to tylko najlepszą!

Zaproszenie profesjonalnego baristy na przyjęcie weselne w formie głównej atrakcji lub jako dodatek do drink baru też jest dobrym rozwiązaniem, gdyż na każdym przyjęciu znajdą się goście, którzy chcieliby orzeźwić się filiżanką aromatycznej kawy. A narysowany mlekiem na jej powierzchni niepowtarzalny wzór sprawia, że nawet ci, którzy nie są kawoszami, ustawiają się w kolejce, żeby spróbować takich niesamowitości.

Wynajem ekspresów do kawy

Jeśli nie chcemy zapraszać baristy, można wynająć na konferencję, firmowy event ekspresy jako pojedyncze maszyny lub z pełnym dodatkowym wyposażeniem. Dysponujemy profesjonalnymi, najwyższej klasy, praktycznymi ekspresami ciśnieniowymi, automatycznymi oraz kolbowymi. Do tego zapewniona jest wysokiej jakości kawa, mleko, czekolada i cukier. Umożliwiamy wynajęcia ekspresów do kawy czy to na pojedynczy event, czy na dłuższy czas do biura. Krótko mówiąc, możliwości są nieograniczone. Nic tylko rozkoszować się aromatyczną, pyszną kawą.