Wesele ma być uroczym przyjęciem, które z nostalgią będzie wspominać rodzina, a koleżanki zapragną zaczerpnąć z niego kilka pomysłów do realizacji na własnym ślubie. Takim niezawodnym patentem z pewnością jest mobilny bar z kompleksową obsługą. Oto kilka powodów, dlaczego dobry barman weselny to prawdziwy skarb.

Już sam bar jest atrakcją. Zwykle wygląda bardzo elegancko, dzięki czemu w pisuje się w wystrój weselnej sali. Nasz mobilny bar obity jest stylową białą skórą. Uwagę przyciąga podświetlanymi elementami. Poza tym owoce, soki i cały sprzęt barmański intrygują gości. Niemal na każdym przyjęciu pojawia się ktoś, kto chce zabłysnąć i powiedzieć: „Martini. Wstrząśnięte, niezmieszane”, by po chwili zacząć eksperymentować z nowymi smakami. Barman jest od tego, aby doradzić i wybrać napój, który będzie smakować, także tym, którzy nie gustują w alkoholach.

Kolorowe drinki dla dzieci

Barman na weselu potrafi w wyjątkowy sposób przygotować nie tylko drinki, ale też bezalkoholowe napoje, które swoim wyglądem zachęcają do kolejnych odwiedzin w barze. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli nie chcemy wyróżniać gości niepijących alkoholu. Dzieci, kobiety w ciąży, kierowcy popijający kolorowe drinki z pewnością nie będą czuć się wyobcowani.

Barmani zwykle przygotowują listę sprawdzonych i najchętniej wybieranych napojów, ale przyrządzenie czegoś wyjątkowego też nie powinno stwarzać problemu. My posiadamy karty menu, które można przeglądnąć i zastanowić się, albo porozmawiać z barmanem, powiedzieć mu jakie smaki się lubi, by dostać ciekawą propozycję.

Zmienia się kultura picia

W taki sposób zmienia się kultura picia. Goście nie upijają się zbyt szybko czystą wódką, raczej smakują i eksperymentują. W efekcie młoda para nie musi tyle płacić za ciężki alkohol i oszczędza. Przyjęcie weselne od razu zyskuje inny status, w końcu goście nie muszą czuć zażenowania podczas tradycyjnych „oczepin”. Całe show zapewnia barman nie tylko poprzez interesujące przygotowywanie drinków, ale także możliwość przeprowadzenia konkursów z barmańskich umiejętności.

Jednak to prezentacja popisowych numerów podczas flair show stwarza największe zainteresowanie. Autorskie programy choreograficzne barmanów wykorzystują cyrkowe umiejętności, efekty pirotechniczne, zimne ognie lub żonglerkę płonącymi przedmiotami. A wszystko to w rytm muzyki, dlatego zabawa trwa w najlepsze, emocje uczestników sięgają zenitu, a przy tym można odpocząć od tańców na parkiecie.